Updates 17 червня 2024 р.

Гала вечеря United for Ukraine: приголомшливий успіх

Ми раді поділитися результатами благодійної вечері «Обʼєднаймося за Україну», яка зібрала неймовірну спільноту донорів, спонсорів і волонтерів задля спільної мети – допомогти народу Україні в його боротьбі за волю.

Прийшов час підсумувати результати нашог Гала вечора “ОБ’ЄДНАЙМОСЯ ЗА УКРАЇНУ”.

Ми безмежно вдячні усім нашим донорам. Завдяки їм ми змогли зібрати надзвичайну суму в $83,975. Після покриття всіх витрат, ми раді повідомити, що $51,537 буде спрямовано на підтримку важливих проєктів, серед яких надсилання медичного обладнання в українські лікарні, забезпечення українських захисників на фронті необхідним обладнанням та підтримку дітей та сімей в Україні в рамках “Project Liza”.

Під час живого аукціону було зібрано $13,553, в той час як онлайн формат аукціону зібрав $11,757! Це неймовірно, і демонструє потужну взаємопідтримку нашої громади.

Ми також хотіли б подякувати нашим спонсорам, волонтерам та партнерам (наведеним нижче), завдяки яким цей захід став таким успішним. Ми не змогли б цього зробити без вас! Це був дійсно чудовий івент, наповнений найтеплішою українською гостинністю та надзвичайною підтримкою України.

Ви можете переглянути повний фільм про благодійний вечір на нашому каналі YouTube. Попри те, що захід вже минув, спогади про нього досі зігрівають наші серця.

Команда волонтерів

Chris MacPherson - Ideologist, Advisor, Fundraising

Kyrylo Chasovskyi - Ideologist, Organisational Support

Katia Luchyshyna - Program & Artists Director

Olia Ruparelia - Event Planner & Project Manager

Gajdejchuk Mykhaylo - Catering Coordinator at The Vancouver Club, Singer

Svitlana Kominko - Maple Hope Foundation co-founder & CEO

Tetyana Koast - Maple Hope Foundation co-founder, Finance & Operations Director

Ольга Семиляк - Maple Hope Foundation Social Media Manager

Anastasiya Naboka - Marketing Lead, Designer Show Model

Hanna Khondak - Social Media Management, Backstage Manager

Lobanova Anastasiia - Promotion, Silent Auction, Guest Services, Designer Show Model

Chloe Kerr - Copywriting

Olga Goncharko - Social Media Copywriting

Olena Krevenets - Graphic Designer, Artistic Venue Decor (table centrepieces & photo zone)

Dasha Samarets - Florist, Venue Decor (table centrepieces & photo zone)

Andrij Denysov - Graphic Designer

Nicole James - Fundraising, Organisational Support

Sam Kim - Fundraising

Irene Nastenko - Silent Auction Supervision

Ana Orlova Kliri - Auction Lots Product Photographer

Anna Shubina - Program’s Video Content Creator

Dmitro Kraizlyah - Lyrics Translator, Organisational Support

Ivanka Diachuk - Videographer

Glib Albovsky - Cameraman

Daniel Smychenko - Backstage videographer

Evgenia Riashchenko - Photographer

Kate Voloshyna - Photographer

Iryna Khuharchuk - Guest Services & F&B Service Volunteers Supervision

Tanya Demchenko - Designer Show, Models & MUAH Supervision

Alina Asgari - Costumer, Designer Show Model

Olga Vakulenko - Costumer Assistant, Green room F&B

Elena Bondareva - Host, Fundraising

Alex Kostyuk - Host, Live Auction Host

Abegail Avram - Singer

Elena Nikitina - Singer

Denis Pak - Singer

Iaroslava Tanko - Singer

Yury Luchyshyn - Singer, Program’s Video Content Creator

Mykhaylo Gaydeychuk - Singer, Catering Coordinator at The Vancouver Club

Liza Yaremenko - Dancer, Guest Services, Designer Show Model

Leonid Melnychenko - Dancer, Guest Services, Designer Show Model

Pavel Rhyzlovsky - Piano

Leonard Chokroun - Violin

Olena Bizeroglu - Choreographer

Tetyana Znak - Fashion Show Designer

Alina Shevtsova - Designer Show Model, Guest Services

Veronika Klepach - Designer Show Model, Guest Services

Renata Luchyshyna - Designer Show Model, Guest Services

Sofi Manko - Designer Show Model, Guest Services

Oksana Kuznietsova - Designer Show Model, Guest Services

Kateryna Vakulenko - Designer Show Model

Snizhana Chasovska - Designer Show Model

Layla Bizeroglu - Designer Show Model

Alona Mosko - Designer Show Model

Kate Andison - Designer Show Model, Makeup Artist

Snezhana Chasovsky - Designer Show Model

Svetlana Tsushko - Models Photographer

Anastassia Abakumova - MUAH

Iryna Golovchenko - MUAH

Julia Savchenko - MUAH

Sofia Vea - MUAH

Olga Khomenko - Hair Stylist

Julia Zhezhera - Hair Stylist

Dmytro Vasylkiv - Lighting Technician

Dmytro Umlev - Lighting Technician

Valery Vakulenko - Lighting Technician

Andrey Kroopnick - Sound Technician

Evelina Khanenko - Guests F&B Service

Tetiana Bezhenar - Guests F&B Service

Yevheniia Bushuieva - Guests F&B Service

Xavier Valverde - Guests F&B Service

Vsevolod Rylieiev -Guests F&B Service

Evgenii Palatai - Guests F&B Service

Yuliya Shokalyuk - Maple Hope Foundation Merchandise and Sweet Table Sales

Oksana Dudareva-Lepore - Maple Hope Foundation Merchandise and Sweet Table Sales

Ernesto Lepore - Maple Hope Foundation Merchandise and Sweet Table Sales

Olena Bondarenko - InterVolunteer Merchandise Sale

Andrii Bondarenko - InterVolunteer Merchandise Sale

Anastasia Morozova - InterVolunteer Merchandise Sale

PARTNERS, SPONSORS & AUCTION LOT DONATORS

The Vancouver Club

Maple Hope Foundation

Chi Spa by Shangri-La Vancouver

Innovative Fitness West Vancouver

Clarksav - Clark’s Audio Visual Services

Ukrainian Fashion Designer Tanya Znak

Olena Krevenets Art Design

Vancouver Pet Photography

Transformers Academy

Jenia Ria Photography

The Printing House

Anastasiia Muzyka

Kozak Food Group

DataCats

Steamoji

Helijet

Daria Samarets Florals & Design

The World of Kidtropolis

Sofiya Kominko

Svitlana Kominko

John Lowry

Marie Salton

Alma Soleada

Olha Goncharko

Irene Nastenko

Janelle Knihnitski

Larysa Bogatyrova

Jessica Smart-Abbey

Marie (Kitsul) Harder

Ukrainian Community Society Of Ivan Franko

Maple Hope Foundation Board:

Iaroslav Pokhilko, Svitlana Kominko, Tetyana Kost, Yuliya Yushchenko, Iryna Borzilova, Kristina Lebed, Olivia Chorny, Yuliya Shokalyuk