Напередодні Дня Святого Миколая, яке святкують за Католицьким літургійним календарем, ми раді повідомити про чудову співпрацю між нашою організацією та ГО «Жінки в Україні». Нещодавно ми допомогли придбати товари для рукоділля для дітей, які втекли від війни на безпечніші території України.
![](/images/uploads/316138747_178807131484341_8861895151308718081_n.jpg)
Напередодні Різдвяних свят дуже важливо принести в життя дітей радість і щастя, особливо у темний час війни. Хай усі діти мають щасливе і безпечне дитинство!
![](/images/uploads/316539628_178807614817626_3829387691206502476_n.jpg)